Kim jesteśmy?

DR5000 to rodzeństwo, Diana i Rafał. Mieszkamy trochę w Warszawie, trochę w Lublinie, choć za naszymi klientami pojedziemy na koniec świata. Jesteśmy młodzi, wiecznie uśmiechnięci, wciąż naładowani, energiczni i zwariowani. Unikamy rutyny i schematu, za to ściśle trzymamy się wypracowanego stylu i upodobań. Cały czas podnosimy sobie poprzeczkę nieustannie ucząc się i podejmując najtrudniejsze wyzwania.

Jak pracujemy?

Duża wiedza techniczna i lata doświadczenia pozwoliły nam na wypracowanie rozwiązań i stylu pracy, który my nazywamy "lekkim". Potrafimy realizować produkcje w taki sposób, aby móc wykonać nawet najbardziej wymagające zadania, na miejscu, u klienta. Potrafimy każde biurowe wnętrze w kilka chwil zmienić w profesjonalne studio zdjęciowe, a zdjęcia realizować tak, aby nie paraliżować pracy firmy. Nagrywamy filmy, realizujemy sesje zdjęciowe, na pracującej linii produkcyjnej, podczas konferencji lub w godzinach szczytu biura obsługi klienta, ale nie wyglądamy i nie zachowujemy się jak kilkunasto-osobowa ekipą filmowa. Pracując we dwójkę mamy stałą kontrolę nad każdym etapem produkcji multimedialne, a dzięki zastosowaniu minimum sprzętu zapewniamy szybkie realizacje na najwyższym poziomie, które zmieszczą się w każdym budżecie. To nasz sposób kompleksowej realizacji produkcje z zakresu filmu oraz fotografii, którą doceniają nasi stali klienci.

Zakres naszej pracy: fotografia biznesowa, fotografia produktowa, fotografia wnętrz, fotografia przemysłowa, portret biznesowy, fotografia korporacyjna, eventy, konferencje, filmy reklamowe, filmy wizerunkowe, filmy dokumentalne.