O nas, fotografia korporacyjna, fotografia korporacyjna warszawa, portret biznesowy

DR5000 to rodzeństwo, Diana i Rafał. Mieszkamy w Warszawie i w Lublinie, choć za naszymi klientami pojedziemy na koniec świata. Jesteśmy młodzi, wiecznie uśmiechnięci, wciąż naładowani, energiczni i zwariowani. Unikamy rutyny i schematu, za to ściśle trzymamy się wypracowanego stylu i upodobań. Cały czas podnosimy sobie poprzeczkę nieustannie ucząc się i podejmując najtrudniejsze wyzwania. Pracujemy zawsze razem, choć nie zawsze jednomyślnie.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na wykonowanie wszelkich zleceń z następujących zakresów: fotografia biznesowa, fotografia produktowa, fotografia wnętrz, fotografia przemysłowa, portret biznesowy, fotografia korporacyjna, eventy, konferencje, filmy reklamowe, filmy wizerunkowe, filmy dokumentalne.

Jesteśmy członkiem ISPWP - prestiżowej, międzynarodowej organizacji zrzeszającej wyłącznie najlepszych fotografów z całego świata. Uczestniczymy w programie Nikon Professional Services, do którego przystąpić mogą wyłącznie zweryfikowani, zawodowi fotografowie. Całą resztę odczytają Państwo z naszego portfolio. Zapraszamy do galerii, na bloga, polubcie nas na Facebooku!